Сайт працює в тестовому режимі! Розміри та залишки можуть відображатися не коректно, просимо вибачення за тимчасові незручності!
Особистий кабінет

FAQ

Для чого потрібна термобілизна?

Головне завдання термобілизни - відводити надлишкову вологу від поверхні тіла та швидко "віддавати" цю вологу далі ( швидко висихати ). Саме завдяки вчасному відведенню надмірної вологи від тіла й підтримується тепловий баланс шкіри.

На яку температуру ця термобілизна розрахована?

Термобілизна, в першу чергу, розрахована на види активності, а не на температурний режим. Для того щоб правильно підібрати термобілизну треба розуміти, що Ви збираєтеся в цій термобілизні робити (наприклад - сидіти, ходити або бігати). В залежності від виду активності, одна й та сама термобілизна  може використовуватися при зовсім різних температурних діапазонах:
- високе фізичне навантаження, навіть в прохолодний сезон, вимагає використання термобілизни з високим рівнем вологовідводу;
- середнє / переривчасте навантаження, вимагає використання термобілизни з невисоким рівнем утеплення, але з ефективним  вологовідводом; 
- низьке навантаження (статика) в прохолодний сезон, передбачає використання термобілизни з максимальним ступенем утеплення.

Де можно поміряти ваш одяг?

Поміряти та придбати одяг ТМ FAHRENHEIT можна в магазинах наших партнерів. Детальна інформація в розділі "Наші дилери".