Сайт працює в тестовому режимі! Розміри та залишки можуть відображатися не коректно, просимо вибачення за тимчасові незручності!
Особистий кабінет

Про компанію

Виробнича компанія Фаренгейт була заснована в Києві в 2009 році.

За 12 років роботи наша продукція стала відомою і впізнаваною на ринках України і Європи. В основному це зумовлено головною ідеєю нашої компанії: довести, що продукція, розроблена і виготовлена в Україні, може успішно конкурувати з зарубіжними аналогами.

Що для цього необхідно? Ми знаємо відповідь. Вдале співвідношення технологічності і привабливого зовнішнього вигляду, використання якісних матеріалів від відомих світових виробників, сучасні методи організації виробництва і гнучка цінова політика.

На сьогоднішній день продукцію з логотипом FAHRENHEIT знають і успішно використовують не тільки рибалки і мисливці, в тісному контакті з якими ми почали свій шлях. Зараз наш одяг стає досить популярним серед туристів і любителів активного відпочинку. Також взаємовигідною виявилась і наша співпраця з українськими військовими, для яких наша компанія розробила ряд спеціалізованих і багато в чому унікальних моделей одягу і білизни. Нестандартною і затребуваною виявилась наша колекція Heritage — стильний і сучасний молодіжний одяг з колоритними елементами національного стилю. Успіх даної колекції підштовхнув нас до розвитку нового напрямку в нашій роботі.

Завдяки відкритому спілкуванню з кінцевим споживачем, ми постійно ведемо роботу над покращенням уже існуючих моделей одягу і білизни. Багато наших новинок з’явилось саме в результаті аналізу думок і побажань наших клієнтів.

Ми відкриті для експериментів і завжди готові пробувати свої сили в нових, абсолютно невідомих напрямках.

За багато років роботи ми прийшли до чіткого розуміння того, що грамотна організація виробництва і уважне ставлення до працівників, дійсно здатні творити дива. Використовуючи сучасні матеріали, технології і обладнання одночасно з передовими методами організації виробництва, нам вдалось досягнути високих результатів.

Нам подобається результат нашої роботи.
Ми живемо тим, що створюємо.
Ми усвідомлюємо, що робимо нашу країну красивішою і сильнішою.
І це не порожні слова.
Ми пишаємось тим, що створюємо Наше Майбутнє.

Запрошуємо створювати Майбутнє разом!