Сайт працює в тестовому режимі! Розміри та залишки можуть відображатися не коректно, просимо вибачення за тимчасові незручності!
Особистий кабінет

Догляд за одягом

Основні рекомендації щодо прання та догляду за кожним предметом відображаються виробником у вигляді піктограм на етикетці. Було б чудово дотримуватися цих рекомендацій. Однак, просто дотримуйтесь цих правил, доглядаючи будь-який сучасний високотехнологічний одяг:

Під час користування пральною машиною встановіть режим делікатного прання з температурою води до 30С. Для досягнення найкращих результатів використовуйте попереднє замочування та такі варіанти, як «вода плюс» та «полоскання плюс». Якщо це можливо - використовуйте віджимання на низькій швидкості.

Для виробів з мембранною або пуховою ізоляцією прядіння звичайне прання НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ!

Для промивання мембрани або пухових виробів потрібна спеціальна миюча рідина. Мити їх основним пральним порошком ЗАБОРОНЕНО, оскільки це пошкодить мембрану та покриття DWR. Якщо існує комбінація мембрани та пуху, краще використовувати спеціальні миючі рідини для прання пуху, оскільки вони допоможуть вам змитись, не пошкодивши мембрану. При виборі миючої рідини, будь ласка, враховуйте, що високоякісна миюча рідина необхідна для роботи з мембранними виробами.

Хімчистка та прасування таких речей заборонені. Відбілювання хлору заборонено. Заборонено використовувати розчинники та засоби для виведення плям. Це абсолютно обов’язкові умови без будь-яких винятків.

Заборонено використовувати побутові кондиціонери та пом’якшувачі. Але як виняток, якщо ці кондиціонери та пом’якшувачі розроблені спеціально для таких видів одягу, ви можете використовувати їх.

Коли ви миєте брудний одяг спеціальними рідинами, використовуйте попередньо змочене в тій же рідині для прання. Крім того, перед попереднім замочуванням ви можете протерти брудні місця такою ж рідиною.

Обов’язково перед тим, як висушити одяг, перевірте, чи правильно випраний одяг і чи немає рідких плям. Якщо це не так, увімкніть додаткове полоскання.

Не сушіть одяг через барабанні сушарки, на радіаторах, біля каміну або при температурі, яку ви не можете контролювати. Оптимальна сушка - це спосіб циркуляції повітря.

Вироби з додатковою ізоляцією та зовнішньою мембраною слід сушити, вивертаючи їх навиворіт.

Перш ніж сушити вироби з додатковим утеплювачем, незалежно від їх типу, відпустіть воду. Тільки після того, як основна кількість води покине одяг, ви можете покласти його на сушку. Це слід робити таким чином, щоб утеплювач, який споживав пристойну кількість вологи, не пошкодив шви внутрішнього матеріалу та облицювання.