Особистий кабінет

Технології та матеріали

Матеріали

Polartec® Power Dry® — ідеальний двокомпонентний матеріал для базового шару термобілизни, який характеризується дуже високою проникністю повітря. Внутрішня поверхня Polartec ®Power Dry® відтягує вологу від шкіри завдяки капілярному ефекту, а зовнішній шар розподіляє її по поверхні для прискореного випаровування, забезпечуючи випаровувальне охолодження в теплу погоду і ізоляційну здатність у прохолодну погоду.
Polartec® Power Dry® висихає у 2 рази скоріше, ніж натуральна бавовна. В цій тканині застосована технологія Odor Resistant ®,яка забезпечує антибактеріальний захист і перешкоджає виникненню неприємного запаху. Також Polartec® Power Dry® має максимальні показники захисту від ультрафіолету (Ultraviolet Protection Factor)- UPF50+. Матеріал повністю гіпоалергенний. Щільність матеріалу 125 г/м². Склад-100% Polyester. Вироби з цієї тканини дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Power GRID®- біокомпонентний матеріал, що має сітчасту структуру. Речі з нього володіють досить високою здатністю дихати і максимально ефективним вологовідведенням. Це відбувається завдяки спеціальним насічкам на ворсистій внутрішній стороні цієї біокомпонентної тканини, такий матеріал прекрасно утримує тепло, одночасно зберігаючи вашу шкіру сухою. Речі з такого матеріалу — відмінний вибір в якості базового натільного шару для прохолодної погоди і високої рухової активності. Однак вони виявляться добрими і для статичних задач. Сітчаста структура цього матеріалу знижує вагу тканини, що робить одяг з нього легким. Крім цього, розріджена структура дозволяє стискати цей матеріал сильніше звичайного, при цьому його теплоізоляційні якості не змінюються. Сітчаста структура також підвищує ефективність вбирання вологи, створюючи контактні точки дотику тканини зі шкірою, і одночасно покращуючи проникність пари у проміжках між областями контакту. В Polartec® Power GRID® застосована технологія Odor Resistant ®,яка забезпечує антибактеріальний захист і перешкоджає виникненню неприємного запаху. Матеріал повністю гіпоалергенний. Склад-93% Polyester + 7% Spandex. Вироби з цієї тканини дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Power Stretch® ProTM – це високоеластичний матеріал, що розтягується у чотири сторони, з підвищеною стійкістю до розтягнень, при цьому не піддається деформації. Унікальна по конструкції, ця біокомпонентна тканина складається з двох шарів: стійка зовнішня поверхня з нейлону, яка зменшує тертя з другими шарами одягу і підвищує його стійкість до стирання поєднується в ньому з м’яким внутрішнім вологовивідним шаром з теплоізоляційним велюровим ворсом. В тканини Polartec® Power Stretch® ProTM застосована технологія Odor Resistant®,яка забезпечує антибактеріальний захист і перешкоджає виникненню неприємного запаху. Матеріал повністю гіпоалергенний. Щільність матеріалу 131 г/м². Склад- 52% Polyester + 10% Spandex і 38% Nylon. Вироби з цієї тканини дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Power Wool® — це революційна двокомпонентна трикотажна тканина, яка поєднує в собі найкраще з натуральних вовняних і синтетичних волокон поєднаних між собою за унікальною технологією.

Промисловий стандарт змішування вовни та синтетичної пряжі часто перешкоджає кращим характеристикам кожного матеріалу. Удосконалена трикотажна конструкція Power Wool™ розміщує кожне окреме волокно там, де воно може працювати з максимальним потенціалом. Ця гібридна конструкція виготовлена на основі м’якої мериносової вовни, що зменшує неприємний запах, та має дуже міцне синтетичне зовнішне покриття.

Чому Polartec® Power Wool™ - є дуже гарним матеріалом для базового шару термобілизни?

Шерсть природно протистоїть запаху, регулює температуру та контролює вологість, що робить її ідеальною для використання в базовому шарі. Однак у вовни в чистому вигляді є і мінуси: вона повільно сохне, схильна до усадки, недовговічна. Тому Polartec® Power Wool™ використовує синтетичну лицьову пряжу, щоб виправити ці недоліки. Кінцевим результатом є двокомпонентна тканина, яка однаково добре виконує все.

Відмінний вибір в якості базового натільного шару для прохолодної погоди і високої рухової активності. Плоскі шви, облягаючий анатомічний крій, тактильно приємний для тіла матеріал.

Склад- 51% Polyester, 43% Merino Wool і 6% Spandex

Polartec® Classic Micro® - високоякісний тонкий двосторонній фліс. Легкий, еластичний, теплий і “дихаючий” матеріал, який на відміну від натуральних тканин, не накопичує, а відводить надлишкову вологу від тіла. Завдяки поєднанню здатності дихати і теплоізоляційних якостей, вироби з цього матеріалу — неперевершений вибір в якості легкого утеплюючого шару для високих фізичних навантажень і рухової активності.
Завдяки антипілінговій обробці, не кошлатиться.

В тканині Polartec® Classic Micro® застосована технологія Odor Resistant ®,яка забезпечує антибактеріальний захист і перешкоджає виникненню неприємного запаху. Матеріал повністю гіпоалергенний. Щільність матеріалу 159 г/м². Склад- 100% Polyester. Вироби з цієї тканини дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Classic 200® - високоякісний об’ємний двосторонній фліс. Легкий, зносостійкий, еластичний, теплий і “дихаючий” матеріал, який на відміну від натуральних тканин, не накопичує, а відводить надлишкову вологу від тіла, забезпечуючи комфорт. По своїх теплових показниках, в розрахунку на один грам матеріал Polartec® Classic 200® вдвічі перевищує овечу шерсть і більш, ніж утричі — бавовну. Завдяки антипілінговій обробці, не кошлатиться. Матеріал повністю гіпоалергенний. Щільність матеріалу 251 г/м². Склад- 100% Polyester. Вироби з цієї тканини Classic 200® дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Thermal Pro® - високоякісний об’ємний двосторонній фліс, теплий, легкий, вологовідштовхуючий, складений з двох шарів. Зовнішня поверхня стійка до стирання, захищає від вітру і дрібного дощу, а м‘який ворсистий внутрішній шар забезпечує максимальну теплоізоляцію. При цьому пари вологи від тепла безперешкодно виводяться назовні. Найкраще співвідношення ваги і функціональності. Виготовлений з поліефірних волокон, Thermal Pro® дуже міцний і швидко висихає. На відміну від багатьох ворсистих тканин, матеріал зберігає свої теплоізоляційні властивості і не скручується після багаторазового прання. Thermal Pro® являється найбільш різноманітним сімейством тканин Polartec® - різної щільності і різних видів, для забезпечення адекватного ступеня ізоляції і створення тканих різних фактур і унікального типу для різноманітної діяльності на відкритому повітрі. Матеріал повністю гіпоалергенний. Вироби з цієї тканини Thermal Pro® дозволено прати у пральній машині.

Polartec® High Loft® - найбільш функціональна і технічно сучасна тканина серед теплоізоляційних матеріалів. Це легкий, ультрасучасний фліс з довгим ворсом, імітуючий хутро тварин. В останніх розробках Polartec® High Loft® , було досягнуто унікального співвідношення теплоізляційних якостей з вагою і об’ємом самого матеріалу — дуже легкий і дуже теплий, Polartec® High Loft® поєднує в собі еластичність, зносостійкість і здатність прекрасно дихати. Добре відводить надлишкову вологу від тіла і швидко сохне. В Polartec® High Loft® застосована технологія Odor Resistant ®, яка забезпечує антибактеріальний захист і перешкоджає виникненню неприємного запаху. Матеріал повністю гіпоалергенний. Щільність матеріалу 237 г/м². Склад- 100% Polyester. Вироби з цієї тканини Polartec® High Loft® дозволено прати у пральній машині.

Polartec® Windbloc® - матеріал являє собою поєднання теплоізоляційного флісу і поліуританової мембрани, іншими словами, він поєднує в собі теплоізоляційні, вітро/вологозахисні і дихальні якості верхнього шару одягу. Легкий і зносостійкий, він відводить вбирання від тіла, не пропускає вологу всередину і на 98% блокує вітер при швидкості 60км/год. Завдяки антипілінговій обробці, не кошлатиться. Щільність матеріалу 251 г/м². Склад- 100% Polyester. Вироби з цієї тканини Polartec® Windbloc® дозволено прати у пральній машині. Популярні вироби з Polartec® Windbloc® і в туристичному середовищі, і серед військових, через невибагливість цього типу мембрани до прання і догляду.

PrimaLoft® - це один з найкращих у світі мікроволокнистих синтетичних утеплювачів, який був розроблений для армії США, як штучний замінник гусячого пуху ( коефіцієнт термічного опору для гусячого пуху складає 2.18, а для PrimaLoft® - 2.15). PrimaLoft® має високі теплоізоляційні і водовідштовхувальні якості, при цьому його теплоізоляційні якості майже не знижуються в вологому навколишньому середовищі — він буде продовжувати гріти вас, навіть коли вироби з нього стануть мокрими. Цей матеріал дихає і дозволяє випаровуватись волозі. PrimaLoft® дуже витривалий і зовсім не боїться компресії — його можна сильно стискати, і це ніяк не вплине на якість і структуру матеріалу, за короткий відрізок часу повністю повертається в свій первісний об’єм. Щільність матеріалу 100/133/200 г/м². Склад- 100% Polyester. Вироби з цієї тканини дозволено прати у пральній машині. На сьогоднішній день являється практично еталоном якості серед мікроволокнистих синтетичних утеплювачів.

GELANOTS® - це провідний світовий виробник високоякісного нейлону і мембран, який входить в корпорацію Toyota Tsusho Corporation ( Toyota Group,Japan). Нейлон GELANOTS® має підвищену зносостійкість і виготовлений по принципу безпорової мембрани ( “дихає” і відводить вологу від тіла на зовні, при цьому затримуючи проникнення вологи всередину). У виробництві нейлону використовується найбільш сучасне водовідштовхуюче просочення S-DWR(Super Durable Water Re-pellent) 6 покоління, яке вводиться в структуру тканини при виробництві, а не наноситься поверх неї. Щільність матеріалу 69/113 г/м². Склад- 100% Nylon. Вироби з тканини GELANOTS® дозволено прати в пральній машині.

Технології

Pure Cool® - це “зелена технологія”, при якій використовуються дрібні частинки нефритового каменю. Нефрит дробиться до стану пилу і вживлюється в синтетичні волокна. Весь цей процес відбувається до виробництва сировини, з якої вже на другому етапі виготовляється тканина. Pure Cool® дає відчуття зниження температури навколишнього середовища на 1-2 градуси Цельсія (що особливо важливо в кліматичних умовах, де немає можливості додаткового охолодження тіла) і гарантує більш тривалий час носіння речі до появи неприємного запаху, викликаного розмноженням бактерій.
Така тканина швидко сохне, вона екологічна і має захист від ультрафіолету UPF50+.

Odor Resistant® - технологія, яка забезпечує антибактеріальний захист та допомагає уникнути неприємних запахів.